Nefesle Mutlu Kal

2015 Nefesle Mutlu Kal © Copyright All Reserved

Gerçek Bir Nefes Öyküsü:
Benim Nefes Mucizem

1979 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi, İletişim Fakültesi’nden mezun oldum ve İzmir Ekonomi Üniversitesi, Avrupa Çalışmaları master programını bitirdim. 10 yıl özel sektörde çeşitli alanlarda çalıştım.

 

Transformal nefes, benim hayatıma bebek sahibi olma arzumla birlikte girdi. Birkaç defa tüp bebek deneyimim olmuş ancak başarısız olmuştum. Bu başarısızlık bende endişe ve sevdiklerimi kaybetme korkusu yaratmıştı. Hiç çocuğum olamayacakmış gibi düşünmeye başlamıştım. Nefes alamadığımı hissediyordum. Devamlı aynı olayları yaşamaktan sıkılmıştım. Gazetelerde nefesle ilgili bazı röportajlar okumuştum. Araştırıp bir nefes seansı denemek istedim. Seans sonunda kendimi inanılmaz enerjik ve mutlu hissettim. Tedavilerim devam ederken seanslara gitmek bana kendimi güçlü hissettirdi ve seanslardan sonraki ilk tüp bebek denememde hamile kaldım. Hamileliğimin yedinci ayına kadar transformal nefes yapmaya devam ettim. Çok rahat ve sağlıklı bir doğum yaptım. Kaan benim nefes mucizem.

 

Kaan’ı doğurduktan sonra beni bu kadar mutlu eden ve mucizemi gerçekleştiren nefesi diğer insanlarla da paylaşmak istedim; bu sebeple Transformal Nefes Koçu oldum. Nefes bana sabırlı olmayı ve beklemeyi öğretti. Nefes bana hayatta her şeyin istediğim zaman olmayacağını, her şeyin bir olma zamanının olduğunu öğretti. Elimdekilere şükretmeyi ve mucizelerin her an gerçekleşebileceğini öğretti. Mucizelerinizin gerçek olması dileğiyle...